S námi se budete cítit jako doma
Krušnohorské netradiční svatby

Naší cestu k netradičním svatbám zažehla jiskřička zájmu při plánování naší vlastní svatby. Zásnuby proběhly, jak jinak než netradičně na sopce Etna. A abychom spojili příjemné s užitečným a umožnili tak přítomnost rodiny na naší svatbě, tuto jsme si naplánovali v horách nad mořem v Chorvatsku. Místo naší svatby nás natolik okouzlilo, že bychom Vám rádi pomohli zrealizovat podobný nezapomenutelný zážitek nejen nad mořem, ale také v Krušných horách, které nás okouzlují stejně. Zapomeňte na rekreační střediska plná turistů a vydejte se objevovat kouzlo téměř nedotčené přírody do romantických zákoutí Krušnohoří. Krušné hory nabízí netradiční místa v krásné přírodě vhodné k uspořádání netradičního svatebního obřadu. Stejně tak nabízí skvělé podmínky pro různé sporty jako je např. cykloturistika, pěší turistika, lyžování či běžky nebo snowboarding. Celoročně na Vás čeká velký výběr značených turistických i cyklistických stezek. V zimě je lákadlem pro běžkaře Krušnohorská magistrála, která vede po celé délce hřebenů Krušných hor a na několika místech umožňuje přechod do Německa.

Touha poznávat nová místa, odhalovat jejich ducha a přenést svoje pocity do netradičních svateb nás provází dodnes..

Pro realizaci Krušnohorských svateb jsme se obklopili pouze lidmi, které známe a důvěřujeme jim.

Jsme přátelští k dětem, tudíž si nemusíte dělat starosti s tím, kdo pohlídá Vaše dítě, když zrovna budeme obhlížet plánované místo. Prostě a jednoduše - vezměte je s sebou.  

Čestné prohlášení

Čestně prohlašujeme, že osobní údaje Vámi poskytnuté v žádném případě NEBUDOU poskytnuty třetím stranám, pokud si to sami nebudete výslovně přát. Čestně prohlašujeme, že proti naší osobě nebylo zahájeno trestní stíhání a že jsme uvedli pravdivé údaje.

Za podporu DĚKUJEME našim partnerům a MÚ Ústeckého kraje: